51 Milton Crescent, Anstruther

Belangrijkste voorzieningen

  • 80 m²
  • 2 slaapkamers
  • 1 badkamer

Locatie

    51 Milton Crescent, Anstruther villa van 80 m² ligt binnen 20 minuten lopen van het Pittenweem Kunstfestival en nodigt gasten uit om aan minigolf deel te nemen.

    De Dreel Halls is op 500 meter afstand gesitueerd. Dit vakantiehuis biedt ook de nabijheid van natuurlijke bezienswaardigheden zoals de St. Fillan's Cave, binnen 19 minuten te voet ervandaan. Deze 2-slaapkamer 51 Milton Crescent, Anstruther villa is gelegen op 6 km van de Scotland's Secret Bunker en op een klein stukje lopen van uitgaansgelegenheden zoals Anstruther Harbour.

    Deze 1-badkamer villa heeft een badkamer, voorzien van een apart toilet. Er zijn een haardroger en badlakens voor het comfort van de gasten.

    Deze accommodatie biedt een complete keuken met een waterkoker, een koelkast en een oven ter plaatse. Murray's Chippy, waar een breed scala aan maaltijden wordt geserveerd, ligt binnen 5 minuten loopafstand ervan.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 18:00
    Uitchecken: van 08:00 tot 10:00
    LicentienummerC,FI-00539-F

    Kameropties bij 51 Milton Crescent, Anstruther

    Deze 1-badkamer villa heeft een badkamer, voorzien van een apart toilet. Er zijn een haardroger en badlakens voor het comfort van de gasten.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    51 Milton Crescent, Anstruther Faciliteiten foto 51 Milton Crescent, Anstruther Kamer foto 51 Milton Crescent, Anstruther Keuken foto 51 Milton Crescent, Anstruther Kamer foto 51 Milton Crescent, Anstruther Kamer foto 51 Milton Crescent, Anstruther Keuken foto 51 Milton Crescent, Anstruther Wastafels foto 51 Milton Crescent, Anstruther Bedden foto 51 Milton Crescent, Anstruther Macro Details foto 51 Milton Crescent, Anstruther Bedden foto
    Huis met 2 Slaapkamers

    Grootte: 80 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +

    Locatie bij 51 Milton Crescent, Anstruther

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van 51 Milton Crescent, Anstruther

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Heeft 51 Milton Crescent, Anstruther villa een keuken?
      Ja, in 51 Milton Crescent, Anstruther villa is een complete keuken beschikbaar.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    51 Milton Crescent, Anstruther